Egészséget nem vásárolhatsz, de kerékpárt igen!

Karrier

Érdekel, hogy milyen egy kerékpárüzletben dolgozni?

Az alábbi videóban kis betekintést nyerhetsz néhány kolléga hétköznapjába:

Most, hogy bemutatkoztunk, nézzük Te hogyan illenél a képbe! Jelenleg a következő munkakörökbe várjuk jelentkezésedet:

Raktáros munkakör

Ne úgy képzeld el, mint amikor egy vagány elektromos, villás targoncával rohangálsz a sorok között és a villogó sárga fény megcsillan a menekülő munkatársaid rémült retináján...
A mi raktárunk ennél autentikusabb.

Mi a feladat?

  • A két külső raktárunk és a kerékpárüzletünk közötti gyors precíz és szakszerű árumozgatás
  • A készletmozgásokat nem csak fizikailag kell elvégezni, rendszerünkben is át kell mozgatni
  • Üzletünkben eladott termékek visszapótlása raktárunkból
  • Web-en rendelt csomagok összekészítése, ellenőrzése, lezárása és futárnak átadása
  • A raktárhelységek rendben és tisztán tartása

Mire van szükség a pozícióhoz?

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Általános vagy kicsit jobb fizikai és lelki állapot (a kerékpárok 8-20kg közt is lehetnek csomagolva)
  • Szabály és rendszerkövető hozzáállás

Mit kínálunk?

  • Főállású, bejelentett munkahelyet
  • Dolgozóbarát vállalati kultúrára: van, aki tizenéve velünk van
  • Kultúrált munkakörnyezet.
  • Kultúrált, néha egyedi munkatársak.
  • A vezetőségről nem írunk semmit. Rosszat nem írunk magunkról, a jó pedig nem hihető :)
  • Jövedelem: nettó 300-350.000 Ft közt

A munkavégzés helye(i)

III. kerületben, a Vihar utcában 28 éve működő kerékpárüzletünk 160m2 (nyáron meleg télen kissé hideg) kerékpár alkatrész raktárunk, valamint a budakalászi 400m2 kerékpár raktárunk.
Kérdéseidet, vagy jelentkésedet a hr@berguson.hu címre várjuk.

Kerékpár értékesítő

Szia, mi itt a Bergusonnál a legjobb, legnagyobb választékú, innovatív, piacvezető kerékpárüzletet építjük. Az összes közreműködő munkatársunk egyben a rendszer lelkei. Megbecsüljük őket.

  • Kerékpár értékesítőként a feladatod nagy része kerékpárokat értékesíteni

Hogyan?

  • Feltérképezed az üzletbe belépő, vagy telefonáló, esetleg chatelő vagy e-mailező vásárló elképzeléseit és lehetőségeit, majd tereled a számára megfelelő választás felé
  • Ez a napi feladatok oroszlán része, de nem az egész. Mint minden kiskereskedelmi vállalatnál, így nálunk is, áruval dolgozunk. Ahol áruval dolgoznak, azt mozgatni is kell. Ebben számítunk rád is, mint minden munkatársunkra

Milyen feladatok vannak még?

  • Ha szervizes munkát igénylő kérdéssel keresnek, fel kell tudnod venni a munkát. Ez azt jelenti, hogy meg tudd ítélni, mi az adott kerékpár hibája, amivel felkeresnek bennünket. Kell érteni a biciklikhez
  • Közösen tartjuk rendben és tisztán az üzletteret, ahol dolgozunk
  • Az árutöltés során előfordulhat, hogy nehezebb dolgokat kell emelni: a kerékpárok 8-20kg közt lehetnek, ezeket mozgatjuk. Ha gurulnak már, úgy azért könnyebb

Kerékpáron kívül mit adunk még el?

  • A kerékpáros ruházati üzletünkben a kerékpáros ruhákat, cipőket, bukósisakokat, túrafelszereléseket és kiegészítőket kínálunk
  • Kerékpáros kiegészítőket. Ezek ajánlása, kiválasztása, a vásárló orientálása is a mi dolgunk

Összefoglalva:

Érts jól a kerékpárokhoz, azon belül fontos, hogy ismerd jól az e-kerékpárokat. Nem hátrány, ha valódi tapasztalatod van egy-egy ruhadarabról, cipőről vagy áttétel-tartományról.

Jelentkés a hr@berguson.hu címen egy rövid önéletrajzzal.

Biztosan érdekel, hogy tőlünk mire számíthatsz, ha eddig jutottál az olvasásban:

  • Főállású, bejelentett munkahelyre
  • Jó fej kollégákra, akiktől rengeteget tanulhatsz
  • Szezonális jellegű, de folyamatos munkára, ami azt jelenti, hogy előfordulnak nyugodtabb időszakok is
  • Hosszú távú stabilitásra, kiszámíthatóságra

A munkavégzés helye

III. kerület, Vihar utca 12. Az Árpád-hídnál, az óbudai piachoz nagyon közel (jó a kolbász!). Megközelíthető mindenféle kerékpárral, 1-es villamossal, és még egy tucatnyi busszal, hévvel és egyebekkel.